تبلیغات
آخرالزمان ومهدی منتظر - مالکی: چرا خون شیعه ارزان است؟
آخرالزمان ومهدی منتظر
وبلاگ بشارت منجی
حدیث موضوعیمرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392

 

 

 

وی افزود: بسیاری از فتوا دهندگان قتل و کشتار به صورت علنی اعلام می کنند تمام تلاش خود را برای به نتیجه نرسیدن دموکراسی در عراق به کار می گیرند، کدام اسلام کسی که شهادتین را گفته تکفیر می کند؟ چرا خون شیعه ارزان است؟ چرا میلیون ها مسلمان [شیعه] نجس خوانده می شوند؟

نخست وزیر عراق "نوری مالکی" در بخشی از سخنرانی اش در جمع جوانان عراقی به تشریح برخی از مسائل روز عراق و منطقه پرداخت.

مالکی در سخنانش اظهار داشت: امروز از تروریست، قتل و کشتار و فرقه گرایی و... در سطح منطقه رنج می بریم، قتل و کشتارهایی که بیشتر از اینکه توپ و تانک و ... درآن دخالت داشته باشد بر اثر توطئه های ایجاد فتنه توسط برخی جهات معین است، کشورهایی که همسایه ما هستند اما به صورتی آشکار در مصر، بحرین، سوریه و... دخالت می کنند و آشوب به پا می کنند.

مالکی این جهات را از آتش فتنه خودشان بر حذر داشت و گفت: هیچ کس از فتنه ای که برای کشتار دیگری به پا می کند در امان نیست و سکوت طولانی در برابر این گونه اعمال ممکن نیست و اگر این افراد بر اعمال خود اصرار ورزند باید منتظر عکس العمل باشند.

وی افزود: بسیاری از فتوا دهندگان قتل و کشتار به صورت علنی اعلام می کنند تمام تلاش خود را برای به نتیجه نرسیدن دموکراسی در عراق به کار می گیرند، کدام اسلام کسی که شهادتین را گفته تکفیر می کند؟ چرا خون شیعه ارزان است؟ چرا میلیون ها مسلمان [شیعه] نجس خوانده می شوند؟ ای آتش افروزان فتنه به خونریزی ها پایان دهید، دیگر ادامه سکوت ممکن نیست. مالکی هم چنین از دستگیری صدها تن از عاملان  انفجار های تروریستی خبر داد، اما اظهار داشت این بحران بسیار گسترده تر و مربوط به سطح منطقه است و باید این آتش را از منبع آن خاموش نمود.

منبع: شیعه نیوز
طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط محمد امین
آخرین مطالب
صفحات جانبی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
مهمترین برنامه جهت تعجیل در ظهورچیست؟پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ