تبلیغات
آخرالزمان ومهدی منتظر - نوزاد جدید کاخ باکینگهام و تداوم یهودی سازی
آخرالزمان ومهدی منتظر
وبلاگ بشارت منجی
حدیث موضوعی



مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 مرداد 1392

 

 

 

دوربین های رسانه های مختلف از حدود دو هفته پیش در مقابل بیمارستان سنت ماری لندن، منتظر به دنیا آمدن وارث تاج و تخت ملکه بریتانیا، فرزند شاهزاده ویلیام و خانم کیت میدلتون بودند. طی ماه های اخیر تولد نوزاد جدید کاخ باکینگهام با حاشیه های فراوانی همراه بوده است، از انتخاب نام برای او در بنگاه های شرط بندی و محافل رسانه ای تا افزایش فروش کارخانجات پوشک بچه در انگلیس. اما کمی آن سوتر اعضای پارلمان انگلیس بیشترین زمان خود را صرف تصویب قانونی کردند که بر اساس آن کاتولیک ها در انگلیس وارث تاج و تخت خواهند بود.

 

به گزارش موعود  این مسأله باعث تحیر بسیاری از مردم انگلیس شده است. گرچه این مسأله آنها را متحیر کرده، ولی به طور جدی به این مسأله توجه ندارند که چرا پارلمان انگلیس وقت خود را به این موضوع اختصاص داده است؟ در حالی که تحولاتی زیرپوستی و کاملا برنامه ریزی شده در انگلیس در جریان است تا یهودیان بر تاج و تخت سلطنتی انگلیس تکیه زنند، این قانون چه هدفی را دنبال می کند؟

دربار انگلیس اسرار و ناگفته های زیادی در خود دارد که علاقه ای هم به افشای آن ندارد. چرا خاندان سلطنتی انگلیس هنوز وجود دارند؟ این خانواده سلطنتی در این جهان مدرن چه می‌کنند؟ چرا رسانه های داخلی در حوزه هایی چون خاندان سلطنتی تحت فشار و کنترل هستند؟ نفوذ رمز آلود خاندان سلطنتی انگلیس حتی در 15کشور مشترک‌المنافع بریتانیا وجود دارد؛ 15 کشوری که ملکه الیزابت را به ‌عنوان رئیس کشورشان به رسمیت می‌شناسند. یکی از مسائل رمزآلود دربار انگلیس روند یهودی سازی خاندان سلطنتی آن است که در اینجا به بررسی آن و تبعاتش پرداخته می شود.

برای ریشه یابی نفوذ یهودیان در دربار انگلستان باید کمی به عقب تر یعنی به قرن 19 و 18 میلادی برگشت و دو نکته مقدماتی را مد نظر داشت:

نکته اول این که انگلیسی ها اعتقاد دارند که خانواده روچیلدهای جهود به علت این که می خواستند خانواده سلطنتی انگلیس را به خوبی مهار کنند تا از طریق آنها بتوانند بر انگلیس و کشورهای مستعمره انگلیس بودند، سلطه داشته باشند روابط نامشروعی را به عنوان باج خواهی و گرفتن حق السکوت از خانواده سلطنتی با افراد این خانواده داشته اند.

نکته دوم این که در زمان تولد فرزندی در خانواده سلطنتی اعلام می شد که این کودک فرزند فلان شاهزاده و ملکه است در ورتی که حقیقت امر چیز دیگری بود.بنابراین از آنجا که ویلیام چهارم، پادشاه انگلیس، هیچ فرزند مشروعی نداشت، لذا برادرزاده او یعنی دختری به نام الکساندریا ویکتوریا در سال 1830 میلادی در سن 11 سالگی وارث تاج و تخت انگلیس شد.

وی که بعدها ملکه ویکتوریا نام گرفت از سن 18 سالگی به مدت 63 سال بر انگلیس و مستعمرات آن حکمرانی کرد. برابر اعلام خانواده سلطنتی، پدر ملکه ویکتوریا ادوارد آگسس و مادرش ویکتوریا مری لویسا نام داشتند. اما بعدها گرگ هالت در یکی از کتب خود اعلام داشت که پدر واقعی ملکه ویکتوریا، نیثن مایر راثچایلد (روچلید) جهود بوده است که با مادر وی رابطه نامشروع داشته و حاصل آن دختری به نام الکساندریا ویکتوریا (ملکه ویکتوریا) بوده است.

نکته جالب تر در مورد ملکه ویکتوریا این است که در طول دوران حکمرانی وی بر انگلیس از میان نخست وزیران متعدد تنها بنجمن دیزریلی که یک یهود صهیونیست بود توانست اعتماد او را به خود جلب کند. در این دوره است که هند مستعمره انگلیس می شود و امپراطوری انگلیس شکل گرفته و گسترش یافت و اکنون ملکه الیزابت دوم، پادشاه فعلی انگلستان، نبیره ملکه ویکتوریا است که فردی یهودی محسوب می شود.

همچنین عروس ملکه الیزابت دوم، یعنی پرنسس دیانا که از مادری یهودی متولد شد، یک یهودی است. بنابراین فرزندان وی یعنی شاهزاده ویلیام و هری هم یهودی هستند.در کتاب «تاریخچه دیانا»، نویسنده - تینا براون- ادعا می کند که مادر یهودی پرنسس دیانا، فرانسیس شاندکید در طی دوران ازدواج خود با ارل اسپنسر، همزمان با جیمز گلداسمیت بانکدار یهودی نیز رابطه داشته است.

او نشان می دهد دیانا که در سال 1961 متولد شد، فرزند نامشروع گلداسمیت بود و دختر حقیقی اسپنسر حساب نمی شد. وی می نویسد دیانا حتی اگر از طرف پدران یهودی نباشد، با توجه به قانون یهود، باز هم به عنوان یک یهودی شناخته می شود چرا که از طرف مادر یهودی است.تعریف اصلی و فعلی یهود از افراد یهودی، این است که یک فرد باید مادرش یهودی باشد تا یهود محسوب شود، چون یهودیت از طرف مادری منتقل می شود.

در واقع مادربزرگ پرنس ویلیام و مادر پرنسس دیانا، یک زن یهودی تبار به نام فرانسیس روت برک روشه از خاندان روچیلد بود. شواهد حاکی از آن است که نسب دیانا از سوی پدر نیز یهودی است که بر همین اساس قطعا شاهزاده ویلیام یهودی است. ویلیام یهودی دو سال قبل طی یک عروسی بسیار تجملاتی و پرهزینه کیت میدلتون را به همسری اختیار کرد که وی نیز یهودی محسوب می شود و نوزاد جدید کاخ باکینگهام، حاصل این ازدواج است.

گرچه در جریان عروسی سلطنتی ویلیام و کاترین میدلتون چنان وانمود شد که گویی کاترین فردی مسیحی است، اما ریشه های خانوادگی این دختر انگلیسی نشان می دهد که وی از سوی مادرش یک یهودی سفاردی محسوب می شود. البته زمان و شیوه برگزاری عروسی ویلیام و کیت که مبتنی بر فرهنگ یهودی بود خود بر این شواهد صحه می گذارد.

این مساله زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کند که بدانیم کاترین میدلتون به عنوان همسر فردی پا به کاخ سلطنتی باکینگهام می گذارد که در آینده نه تنها پادشاه انگلیس بلکه فرمانروای کلیسای انگلیس نیز خواهد بود. نتیجه آنکه پیوند ازدواج ویلیام به عنوان میراث دار تاج و تخت با دختری یهودی تبار، آینده انگلیس را به دستان فرزندان یهودی این زوج خواهد سپرد.با این توضیح، قانون اخیر پارلمان انگلیس هیچ موضوعیتی نمی یابد. شاید هیأت حاکمه انگلیس می خواهد با تصویب ظاهری قانون ضرورت کاتولیک بودن وارث تاج و تخت، مانع از افشای هویت یهودی خاندان سلطنتی شود.

در هر حال آنچه مهم است این که تداوم حضور یهودیان در سلطنت مشروطه انگلستان آثار خاصی را بر حوزه داخلی و خارجی این کشور خواهد گذاشت. در فضای داخلی انگلیس به جای پادشاه یا ملکه کاتولیک، فردی یهودی مسلک قدرت و نفوذ سنتی را در دست خواهد گرفت که این به معنای بسط هر چه بیشتر نفوذ لابی های یهودی در این کشور است. ضمن آنکه جریان مذهبی مسیحی این کشور نیز رسما تحت قیمومت یهودیان عمل خواهد کرد؛ چرا که پادشاه و ملکه آینده یهودی هستند.این مسأله تاثیرات خود را بر حوزه سیاست خارجی این کشور نیز خواهد گذاشت. قرابت مذهبی میان انگلیس و رژیم صهیونیستی تعامل آنها را بیشتر می کند و نقش حمایتگرانه لندن از اسرائیل به میزان قابل توجه افزایش خواهد یافت.

در مجموع یهودی سازی خالص دستگاه سلطنتی انگلیس، دوگانگی مذهبی بین جامعه انگلیس و خاندان سلطنتی را تداوم خواهد داد که می تواند تبدیل به تضاد شده و نتایج خاص خود را به بار آورد. نباید فراموش کرد که تضادهای دینی و مذهبی از صحنه سیاسی غرب کاملا پاک نشده است.

اختلاف دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در آمریکا نوعی ریشه مذهبی نیز دارد. اگر چه در هر دو مسیحیان حضوری پر رنگ دارند؛ اما مسیحیان اونجلیک بیشتر حامی حزب جمهوری خواه هستند تا حزب دموکرات و سکولارها از حامیان اصلی حزب دموکرات به حساب می آیند. جالب این که لابی اسرائیل در آمریکا شامل مسیحیان اونجلیک بانفوذی چون گری بائور، جری فالول، رالف رید و پت رابرتسون است و نئوکان‌هایی چون جان بولتون، ویلیام بنت و جان کرک پاتریک نیز در ارتباط تنگاتنگی با این لابی قرار دارند.




طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط محمد امین
آخرین مطالب
صفحات جانبی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
مهمترین برنامه جهت تعجیل در ظهورچیست؟







پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ